O nás 2019-06-13T10:58:34+01:00

Zeměměřičská společnost GČZ

Společnost GČZ je společností sdružující profesionály s mnohaletýmí zkušenostmi v oboru zeměměřictví a katastru a v oborech příbuzných, jako je stavebnictví, územní plánování a oceňování nemovitostí.

Nechceme se schovávat před odpovědností za anonymní název společnosti.Společnost GČZ pro Vás založili společníci a současně jednatelé společnosti Josef Ansl a Pavel Belda.

Kde jste se s námi mohli setkat

Naše minulost a praxe v oboru se váže na realizace uskutečněné v rámci našich povinností jako řádných zaměstnanců společnosti GK. Spolupodíleli jsme se nemalou měrou na realizaci větších i menších zadání souvisejích s naším profesním zaměřením v oboru zeměměřictví a katastru nemovitostí a v oborech příbuzných. Naše jména jsou spojena s realizací tisíců geometrických plánů, geodetických elaborátů, dokumentací skutečného provedení staveb, znaleckých posudků pro stanovení ceny nemovitostí, realizovaných pro malo i velko odběratele z řad občanů, obcí, společností a úřadů. Rovněž jsme se podíleli na realizaci řady pozemkových úprav, zejména na okrese Tachov.

Máte zájem o naše služby nebo více informací? Neváhejte nás kontaktovat!

 

ZAJÍMÁ MĚ VÍCE